Hajduk je na Poljudu savladao Rijeku (3:2), a trener Splićana Paolo Tramezzani mogao bi biti kažnjen od strane svog kluba.
Naime, Tramezzani je vodio ekipu u Adidasovoj jakni, koja je sponzor Dinama, dok je Hajdukov dobavljač opreme Macron.
Zato čudo potez Italijana, a sada će vjerovatno platiti kaznu.
Tramezzani nakon meča nije želio pred novinare, nego je poslao svog pomoćnika.
Nedavno je bio u centru pažnje kada je poslije meča sa Dinamom uzeo dres Kastratija koji je bio jedan od strijelaca u tom meču.
Njih dvojica se poznaju iz doba kada je Tramezzani bio pomoćni trener Albanije, a kao veliki kolekcionar dresova, odlučio je dodati novi u svoju kolekciju.
Hajduk do kraja sezone ipak ima šanse da izbori Evropu, iako Todorović i društvo ne briljiraju, čak naprotiv.
Splićani su na petom mjestu sa 47 osvojenih bodova i utakmicom manje. Zaostali susret protiv Dinama Hajduk će odigrati u srijedu na Poljudu sa početkom u 18 sati.
Ukoliko slavi imat će realne šanse da na kraju ispuni cilj - plasman u Evropu.
Sport.ba/SportSport.ba