01. 05. 2021 - 21:23
DRUGO POLUVRIJEME BIT ĆE FORMALNOST: Borussia se u polufinalu...
907
DRUGO POLUVRIJEME BIT ĆE FORMALNOST: Borussia se u polufinalu Kupa poigrava s protivnikom, vodi 5:0 na poluvremenu

0

Borussia Dortmund će igrati finale Kupa Njemačke, to je poznato nakon 45 minuta drugog polufinalnog meča.

Nakon što je Leipzig u prvom polufinalu nakon produžetka izbacio Werder, u drugom polufinalu Borussia s lakoćom rješava svog rivala.

Milioneri imaju 4:0 na poluvremenu protiv Kiela i sada je već jasno da će se boriti za trofej sa trenutno drugoplasiranom ekipom Bundeslige.

Reyna je postigao golove u 16. i 22. minuti, Reus u 26. minuti, zatim se u strijelce upisao i Hazard u 32. minuti, da bi deset minuta kasnije Bellingham dokrajčio nemoćne goste iz Kiela.

Drugo poluvrijeme bit će puka formalnost...