ZBOG OVOG JE DOBIO NADIMAK 'TERMINATOR': Pogledajte kakvu je...
907
ZBOG OVOG JE DOBIO NADIMAK 'TERMINATOR': Pogledajte kakvu je fotografiju Halland objavio

0

Wolfsburg je u proteklom kolu Bundeslige ugostio Borussiju Dortmund i doživio treći poraz u posljednje četiri utakmice, a za to se pobrinuo Erling Haaland. Prvi od svoja dva pogotka postigao je u 12. minuti, a za konačnih 2:0 u 68. minuti. Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo igrao je od 65. minute.

Nije tajna da je Haaland igrač kojeg žele najjači klubovi svijeta. Ne samo zbog činjenice da je mlad i iznimno talentiran, već i zbog njegove velike radne etike.

Norvežanin izgleda kao prototip napadača, njegova brzina i eksplozivnost su na vrlo visokoj razini, a ne čudi to kad je čovjek non-stop u režimu treninga. Nakon što je zabio ove pogotke, na društvenim je mrežama objavio kako se “vraća na posao” uz ovu fotografiju na kojoj izgleda kao Terminator: