907
Modrić sjajnim potezom vratio zvijezdu od 70 miliona u juniore: Pogledajte tunel o kojem se priča, VIRALAN JE

PRIMERA

0

Real Madrid je uspio iščupati bod u zadnjem susretu 25.kola španskog prvenstva protiv Real Sociedada s kojim je u ponedjeljak kod kuće odigrao 1-1.

Iako su igrači Zinédinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad je poveo u 55. minuti pogotkom Cristiana Portua. Izjednačenje i bod Kraljevskom klubu donio je u 89. minuti Vinicius. Kapiten hrvatske reprezentacije Luka Modrć igrao je do 76. minute.

A post shared by Luka Modric (@lukamodric10)

Sjajni hrvatski veznjak i s 35 godina drži konce Realove igre i ove sezone ne propušta ni jednu utakmicu. No Modriću godine ništa ne predstavljaju, on i dalje oduševljava navijače i saigrače svojim predstavama na terenu.

Sinoćnjim potezom dobio je brojne pohvale navijača Reala na društvenim mrežama. Naime, Modrić je u jednoj akciji gurnuo loptu kroz noge Mikelu Oyarzabalu, 23-godišnjoj španskoj zvijezdi od 70 miliona eura.