17. 02. 2021 - 22:53
ON JE GLAVNI KRIVAC ZA PORAZ SEVILLE Hrvat odigrao očajno...
907
ON JE GLAVNI KRIVAC ZA PORAZ SEVILLE Hrvat odigrao očajno poluvrijeme, najgore u karijeri

LIGA PRVAKA

0

Sevilla je večeras u Andaluziji poražena od Borussije Dortmund 2:3. Bila je to prava ljepotica večeri, naročito u prvom poluvremenu.

Domaći su poveli ranim golom Susa, ali  nakon toga do kraja poluvremena igrali su samo Milioneri. Sjajnim golovima Dahouda i Halanda njemačka momčad je preokrenula vodstvo, a pred kraj prvog dijela je zabila i treći gol. Veliki dio krivicee snosi bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić koji je krivo dodao loptu na sredini terena. Reus ju je ukrao i odlično poslužio Halanda koji je zabio za 1:3.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ RAKITIĆEV KIKS

Inače, Rakitić je odigrao vrlo loše prvo poluvrijeme i zamijenio ga je Gudelj već na pauzi. Do kraja su domaći samo ublažili poraz preko De Jonga.