26. 01. 2021 - 22:10
OVO JE POTPUNO OČEKIVANO Zlatan žestoko startao na Srbina pa...
907
OVO JE POTPUNO OČEKIVANO Zlatan žestoko startao na Srbina pa morao pod tuš, a onda je VAR se umiješao: Zato je ovo najveći derbi na svijetu

KUP ITALIJE

0

Inter i Milan večeras igraju meč četvrtfinala Kupa Italije, a uzbuđenja ne manjka. Naime, Rossoneri vode nakon prvog dijela pogotkom Zlatana Ibrahimovića. Bila je to majstorija svojstvena njemu.

U samom finišu poluvremena potpuno je zakuhao s Lukakuom, a onda u 59. minuti dobio drugi žuti karton i morao ranije pod tuš.

Naime, Šveđanin bh. korijena spriječio je brzu kontru Intera, oborio Aleksandra Kolarova, a sudija je bio neumoljiv pa će Milan do kraja biti u igračkom deficitu... Crveni karton popularnog Ibre pogledajte OVDJE.

U 71. minuti 1:1. Lukaku s bijele tačke zakucao je loptu u mrežu, prethodno je Barella oboren u šesnaestrcu Milana. Penalu je prethodila intervencija VAR-a.