10. 01. 2021 - 23:23
Valencia u drugom poluvremenu srušila Valladolid
907

0

Šišmiši su večeras protiv Valladolida po hladnom vremenu tražili nova tri boda, a do njih su, rezultatom 0-1, stigli pojačanim angažmanom u drugom poluvremenu.

U prvom poluvremenu gledali smo uglavnom loš i spor fudbal po jako tvrdom terenu, a lopta je većim dijelom boravila na sredini terena.

U drugom dijelu Valencia je pojačala tempo i došla do gola kojim su obezbijedili trijumf.

igrala se 76. minuta kada je Carlos Soler na asistenciju Jose Luis Gaye doveo goste u vodstvo od 0-1.

U 87. minuti, kada je Manu Vallejo zatresao mrežu domaćih, činilo se da Valencia ide i na 0-2, ali sudac Guillermo Fernandez se pozvao na VAR, a nešto kasnije i poništio taj gol pa je ostalo  minimalnih 0-1.

Nakon turbulentne forme u prvoj polovini sezone, čini se da Valencia ipak dolazi do daha.