907
Inter je izgubio, ali Italija doslovno bruji o kopačkama u kojim je istrčao Marcelo Brozović

SERIE A

0

Fudbaleri Intera su u sklopu 16. kola Serie A neočekivano poraženi na gostovanju kod Sampdorije rezultatom 2:1.

Nakon pet uzastopnih prvenstvenih pobjeda milanski sastav su zaustavili njegovi bivši igrači Keita Balde i Antonio Candreva. Za sastav Antonija Contea je u drugom poluvremenu smanjio De Vrij. Tragičar je bio Alexis Sanchez, koji je kod 0:0 zapucao penal.

Marcelo Brozović i ovog puta odradio je vrlo dobro svih 90 minuta, a ubilježio je i asistenciju za jedini pogodak Nerazzurra.

Ipak, nakon susreta mnogi nisu pričali o njegovoj predstavi na terenu, već o novim kopačkama u kojima je izašao na teren. Naime, kopačke hrvatskog reprezentativca je krasio dizajn emotikona Epic Brozo i krokodila. Fotografije kopački su ubrzo postale hit na društvenim mrežama. Same kopačke možete vidjeti OVDJE.