22. 11. 2020 - 21:01
Široki Brijeg deklasirao Radnik
907

0

U posljednjoj utakmici 15. kola m:tel PLBiH, Široki Brijeg je deklasirao Radnik sa 5:0.

Domaći su od samog starta utakmice nametnuli svoj ritam, a Jović je golom već u četvrtoj minuti najavio tešku noć za Radnik.

Napade su domaći krunisali i u 31. minuti kada je Jurić pogodio za 2:0, da bi dvije minute kasnije Jović svojim drugim golom “nokautirao” goste.

U drugom poluvremenu slična slika na terenu. Radnik se na momente budio, ali Široki je bio taj koji je imao ozbiljnije prilike.

U 71. minuti Medić je pogodio za 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Angelov u 76. minuti meča.

Široki Brijeg: Miškić, Medić, Ćorić, Jurilj, Jović, Marić, Stanić, Radeljić, Jurić S., Jurić M. i Pervan.

Radnik: Kozić, Novaković, Sušić, Mekić, Šarić, Karić, Vušurović, Đurić, Koraksić, Šubert i Janjić.