22. 10. 2020 - 09:41
MOŽE LI IKO DA GA ZAUSTAVI Udarao i gazio rivala u Ligi...
907
MOŽE LI IKO DA GA ZAUSTAVI Udarao i gazio rivala u Ligi šampiona, sudija samo gledao (VIDEO)

0

Portugalac Pepe poznat je po nesportskom ponašanju, kroz cijelu karijeru prate ga incidenti.

Umalo da se nešto slično ponovi i u Mančesteru gdje je gostovao Sitiju sa Portom (3:1).

Na sve načine pokušavao je kapiten Porta da zaustavi napadače Građana Aguera, Sterlinga i Mareza, toliko je grub bio u nekoriko navrata da je prešao granice sportskog ponašanja.

Čak je Sterlinga gazio koljenom (nad njim je u prvom poluvremenu skrivio i penal koji je realizovao Aguero).

Ostao je nekažnjen sve do 84. minuta kada mu je sudija Treimanis iz Letonije pokazao žuti karton, a mogao je i da ga isključi.