04. 10. 2020 - 21:24
LUDI DAN U PREMIJER LIGI Istorijski poraz Junajteda "nije...
907
Shares
LUDI DAN U PREMIJER LIGI Istorijski poraz Junajteda

LUDI DAN U PREMIJER LIGI Istorijski poraz Junajteda "nije ništa", Liverpul primio ČETIRI GOLA u jednom poluvremenu

04. 10. 2020 - 21:24
0
Shares

Neobičan je blaga riječ za dan kakav imamo u Premijer ligi, a na to je znatno uticao tim Jirgena Klopa.

Za samo 39 minuta utakmice protiv Aston Vile je Liverpul primio čak četiri gola.

Mančester junajted je pretrpio istorijski ubjedljiv poraz od Totenhema, ali bi tim sa "Enfilda" čak mogao da nadmaši to ove večeri.

Utakmica je potpuno u znaku mladog, 24-godišnjeg Olija Votkinsa koji je u prvom poluvremenu postigao het-trik.

Za prva dva pogotka Votkins mora da se zahvali Džeku Grilišu koji ga je uposlio u oba navrata, da bi u 33. minutu Mohamed Salah smanjio na podnošljivih 2:1.

Samo dva minuta je to bio aktuelan rezultat, pošto je već nakon sljedećeg napada preko Mekgina Vila povisila na 3:1, da bi poslije ubacivanja Trezegea Votkins postigao treći gol na utakmici.

Aston Vila je već jednom, i to nedavno, ubjedljivo porazila Liverpul - 5:0. Bilo je to krajem prošle godine, ali situacija ne može da se poredi sa ovom pošto se radilo o četvrtfinalu Liga kupa u kom su "redsi" igrali sa podmlađenim timom pošto je prva ekipa bila na Svetskom klupskom prvenstvu.

Učitaj još novosti