30. 09. 2020 - 22:48
Monstruozni Calwert-Lewin, uvjerljiva pobjeda Uniteda, Svrake...
907
Monstruozni Calwert-Lewin, uvjerljiva pobjeda Uniteda, Svrake sretno do četvrtfinala

LIGA KUP

0
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Nogometaši Manchester Citya, Uniteda i Everton uspješno su prošli svoje prepreke u osmini finala Carabao kupa.

Građani su dvama pogocima Raheema Sterlinga (35', 49') i prvijencem Ferrana Torresa u 65. minuti s 3:0 porazili Burnley.

Njihov gradski rival United je identičnim rezultatom nanio poraz Brightonu, a strijelci su bili McTominay (44'), Mata (73') i Pogba (80').

Evertonovu 4:1 pobjedu nad West Hamom obilježio je hat-trick ove sezone sjajnog Dominica Calwerta-Lewina koji je bio strijelac u 11., 78. i 84. minuti. Strijelac za četvrti gol Toffessa bio je Richarlison, dok je Snodgrass zabio za Čekićare.

Ranije danas, Newcastle je tek nakon izvođenja jedanaesteraca prošao Newport.