BILA JE NAJLJEPŠA I NAJZGODNIJA SPORTISTKINJA SVIJETA: Danas ima 50 godina i još je BOMBA!

0

Gabrijela Sabatini, nekadašnja fantastična teniserka za kojom su svojevremeno milioni širom svijeta uzdisali i smatrali je jednom od najljepših sportistkinja, nedavno je proslavila 50. rođendan, a fotografije na njenom profilu na Instagramu svjedoče da i danas izgleda sjajno.

gabriela-sabatini-bnp-paribas-showdown-due2r45gthhl

Sabatini redovno objavljuje na društvenim mrežama i stavlja do znanja nekadašnjim obožavaocima da i dalje zrači ljepotom i izgleda kao da nije ušla u šestu deceniju života.

Argentinka je tokom bogate karijere osvojila 27 turnira, jednu titulu na US openu, međutim nikada se nije popela do prve pozicije na WTA listi. Najbolji plasman karijere bio joj je treće mjesto, a iste godine je osvojila i srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Seulu.