907
KAKAV MEČ U LISABONU Sjajni Felix poništio Olmovu majstoriju, neviđena neizvjesnost u finišu

LIGA PRVAKA

0

RB Leipzig i Atletico Madrid u Lisabonu trenutno igraju četvrtfinalnu utakmicu Lige prvaka. Trenutni rezultat je 1:1.

Prvo poluvrijeme nije nam ponudilo spektakularan nogomet, pa se na odmor otišlo s početnim rezultatom. Obje ekipe su kalkulisale i nisu željele previše se otvoriti.

Ipak, u šestoj minuti nastavka njemački predstavnik je poveo. Bivši igrač Dinama Dani Olmo majstorskim udarcem glavom krunisao je odličnu akciju svog tima.

Diego Simeone je u nastavku uveo Joao Felixa, a to mu se isplatilo već u 70. minuti. Mlađahni Portugalac majstorski je izborio penal, kojeg je i sam realizovao. Taj pogodak možete pogledati OVDJE.

Pobjednik ovog susreta u polufinalu će igrati protiv PSG-a koji je sinoć u sudijskoj nadoknadi preokrenuo vodstvo Atalante i slavio s 2:1.