907
SAVLADAN JE PONAJBOLJI IGRAČ SVIJETA Nejverovatni Dani Olmo prelijepim udarcem najavio SENZACIJU

LIGA PRVAKA

0

RB Leipzig i Atletico Madrid u Lisabonu trenutno igraju četvrtfinalnu utakmicu Lige prvaka. Trenutni rezultat je 1:0.

Prvo poluvrijeme nije nam ponudilo spektakularan nogomet, pa se na odmor otišlo s početnim rezultatom. Obje ekipe su kalkulisale i nisu željele previše se otvoriti.

Ipak, u šestoj minuti nastavka njemački predstavnik je poveo. Bivši igrač Dinama Dani Olmo majstorskim udarcem glavom krunisao je odličnu akciju svog tima.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Pobjednik ovog susreta u polufinalu će igrati protiv PSG-a koji je sinoć u sudijskoj nadoknadi preokrenuo vodstvo Atalante i slavio s 2:1.