02. 07. 2020 - 22:07
ATALANTA NASTAVLJA S DOMINACIJOM S lakoćom je pao i Napoli,...
907
ATALANTA NASTAVLJA S DOMINACIJOM S lakoćom je pao i Napoli, samo čudo je može udaljiti od Lige prvaka

SERIE A

0

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić bio je strijelac prvog pogotka u 2:0 (0:0) domaćoj pobjedi Atalante protiv Napolija u susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je momčad iz Bergama doveo u vodstvo na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti kada je glavom neometan s pet metara poslao loptu u mrežu nakon ubacivanja Gomeza. Pašaliću, koji je igrao do 89. minute, ovo je bio šesti pogodak u prvenstvu.

Na 2:0 je nakon lijepe akcije u 55. minuti povisio Robin Gosens.

Četvrta Atalanta sada ima 60 bodova, četiri manje od trećeg Intera, a 12 više od pete Rome koja ima utakmicu manje. Napoli je šesti sa 45 bodova.