28. 06. 2020 - 22:01
Man City pobjedom protiv Newcastlea zatvorio krug...
907
Man City pobjedom protiv Newcastlea zatvorio krug polufinalista FA kup: Spektakl u završnici

ENGLESKA

0

Posljednju utakmicu četvrtfinala engleskog FA kupa odigrali su Newcastle i Manchester City, a gosti su pobjedom 0:2 izborili polufinale najstarijeg klupskog natjecanja na svijetu.

Od samog početka utakmice gledali smo dominaciju Građana, koji su konstanto pritiskali domaćine tražeći brzi pogodak. No, na gol smo morali čekati do 37. minute kad je goste u vodstvo doveo De Bruyne s bijele točke.

Manchester Cityju pobjedu je potvrdio Sterling u 68. minuti prekrasnim udarcem sa ruba kaznenog prostora.

City je ovim trijumfom zatvorio krug polufinalista FA kupa te se priključio Arsenalu, Unitedu i Chelseaju.

U polufinalu će Građani na Topnike, a Plavci na Crvene đavole.