
Sezona, ukoliko je bude bilo, završiće se Superboulom, koji je planiran za 7. februar u Tampi
Sezona u američkom fudbalu NFL liga, koja bi trebalo da počne u septembru, mogla bi da bude otkazana u slučaju drugog talasa pandemije korona virusa, upozorava Entoni Fauči.
NFL timovi spremaju se za početak sezone 10. septembra, ali postoji mogućnost da ona u potpunosti bude otkazana, prenosi Si-En-En.
- Ukoliko igrači ne budu potpuno izolovani od spoljnog svijeta i ako ne budu testirani skoro svakog dana, teško je predvidjeti da li bi NFL sezona mogla da počne ove jeseni.
- Ukoliko bude drugog talasa epidemije, što je realna mogućnost naročito uzimajući u obzir predstojeću sezonu virusa, možda fudbala neće biti ove sezone - rekao je Entoni Fauči, vodeći američki stručnjak za zarazne bolesti.
Zverev završio go na bini s Đokovićem u kabereu u Beogradu
U ponedjeljak je nekoliko igrača Hjustona i Dalasa bilo pozitivno na testiranju na korona virus. Niko od tih igrača nije bio u klupskim prostorijama, a timovi poštuju zdravstvene protokole.
Otkazane su utakmice planirane da se igraju van SAD – četiri u Londonu i jedna u Meksiko Sitiju.