15. 02. 2020 - 20:53
MIHAJLOVIĆ UŠAO U SUKOB SA SUDIJOM! Isključio Srbinu dva...
907
MIHAJLOVIĆ UŠAO U SUKOB SA SUDIJOM! Isključio Srbinu dva igrača, nije mu to oprostio! Nemile scene na putu ka svlačionici

0

Fudbaleri Đenove pobjedili su večeras na gostovanju Bolonju sa 3:0, u utakmci 24. kola italijanskog prvenstva.

Đenova je povela u 28. minutu golom Adama Sumara, a prednost je udvostručio Antonio Sanabrija u 44. Konačan rezultat postavio je Domeniko Krišito iz penala u 90. minutu.

mihajlovic

Domaćini su meč završili sa dava igrača manje zbog isključenja Šuten u 34. minutu i Densvila pred sam kraj meča. Na putu ka svlačionici pred poluvreme, Siniša Mihajlović je došao u verbalni sukob sa sudijom Masom, imao je šta da mu zamjeri, ali srećom, nije zaradio isključenje, pa je vodio tim sa klupe i u nastavku.
Izvor: alo.rs