907

PREMIERSHIP

0

Manchester United doživio je osmi prvenstveni poraz ove sezone.

Neočekivano ga je u srijedu na Old Traffordu porazio Burnley i to s uvjerljivih 2:0 u sklopu 24. kola engleskog Premiershipa.

Gosti su poveli golom Chrisa Wooda u 39. minuti, da bi u nastavku utakmice Jay Rodriguez golčinom potvrdio pobjedu i tri boda ekipi Seana Dychea.

Chris Wood ovoga puta se našao u ulozi asistenta nakon što je odigrao dupli pas s Rodriguezom koji je sjajno utrčao u kazneni prostor Uniteda te ljevicom poslao projektil u rašlje, nebranjeni dio mreže. David De Gea je bio nemoćan.

United je ovime propustio iskoristiti remi Chelseaja i Arsenala te se dodatno približiti Plavcima u borbi za mjesto koje dogodine vodi u Ligu prvaka.

Mnogi smatraju da je smjena Ole Gunnara Solskjaera sve bliže, a Pochettino je navodno vrlo blizu "Teatra snova".