18. 01. 2020 - 21:50
WERNER PRESTIGAO LEWANDOWSKOG PO BROJU GOLOVA u Bundesligi: ...
907
WERNER PRESTIGAO LEWANDOWSKOG PO BROJU GOLOVA u Bundesligi:  Leipzig nezaustavljivo hita ka tituli !

WERNER PRESTIGAO LEWANDOWSKOG PO BROJU GOLOVA u Bundesligi: Leipzig nezaustavljivo hita ka tituli !

0

U posljednjem dnašnjem meču 20. kola njemačke Bundeslige Leipzig je s 3:1 savladao Union Berlin.
Prvi tim Bundeslige imao je određenih problema, no na poluvremenu se 'sabrao' i u nastavku s tri gola preokrenuo protiv gostiju iz Berlina za 12. pobjedu.

Union je vodio od 10. minute nakon gola Bultera, ali nastavak donosi potpunu dominaciju domaćina i dva gola Wernera te jedan Sabitzera za konačnih 3:1.

timo-werner-naby-keita

S današnja dva gola, Werner je prestigao Lewandowskog i sa 20 pogodaka prvi je strijelac šampionata, a njegov tim sve bliže tituli, mada je još uvijek daleko od iste.

Leipzig ima 40, Borussia M'gladbach 35, Bayern 33 boda i utakmicu manje, a Borussia Dortmund 33, kao i Schalke, također 33 boda.
Izvor: sport.sport.ba