14. 12. 2019 - 23:19
KOVAČIĆ SA CHELSEAJEM DOŽIVIO NEOČEKIVANI PORAZ: U Liverpoolu...
907
KOVAČIĆ SA CHELSEAJEM DOŽIVIO NEOČEKIVANI PORAZ: U Liverpoolu zadovoljno trljaju ruke

0

Liverpool sada ima deset bodova prednosti nad drugoplasiranom momčadi Premierlige

Nogometaši Chelseaja doživjeli su četvrti poraz u zadnjih pet kola Premier lige. U subotu su u 17. kolu na svom travnjaku izgubili od Bournemoutha sa 0-1 pogotkom Dana Goslinga u 84. minuti. Hrvatski veznjak Mateo Kovačić za Chelsea je igrao od 65. minute, a u sudačkoj nadoknadi (90+3) pokušao je iznenaditi golmana gostiju udarcem iz daljine koji je išao u donji lijevi kut, ali vratar Aaron Ramsdale uspio je sačuvati svoju mrežu.

Predzadnji Norwich uspio je prekinuti pobjednički niz Leicestera, koji je slavio u prethodnih osam kola. Norwich je poveo pogotkom Teemu Pukkija u 26. minuti, a Leicester je izjednačio nakon kornera u 38. minuti. Ubačaj na prvu vratnicu glavom je zahvatio Vardy, a vratar Norwicha Tim Krul rukom je skrenuo loptu u svoju mrežu.

Drugoplasirani Leicester sada zaostaje deset bodova za vodećim Liverpoolom, koji je ostvario je svoju 16. pobjedu svladavši na Anfieldu posljednji Watford sa 2-0.

Oba gola na utakmici postigao je Salah (38, 90), s tim da je onaj za konačnih 2-0 zabio petom.