907
BALE OPET RAZBJESNIO MADRID Nije ni igrao danas, a navijači kipte zbog onog što je uradio

VELŠANIN U CENTRU PAŽNJE

0

U prvoj utakmici subotnjeg programa 16. kola španskog nogometnog prvenstva Real Madrid je savladao Espanyol s 2:0.

Za 10. ovosezonsku pobjedu Reala u La Ligi najveće zasluge ima Karim Benzema koji je u 37. minuti bio asistent Raphaelu Varaneu za vodeći pogodak, a potom je u 79. minuti na ubačaj Federica Valverdea bio strijelac za konačnih 2:0.

Gareth Bale nije bio u zapisniku za ovaj susret, ali je opet uspio razbjesniti navijače kraljevskog kluba.

Naime, nakon što je Karim Benzema zabio za 2:0, Bale je napustio stadion. Velšaninu nije prvi put da je napravio nešto tako ove sezone. Protiv Leganesa je napravio istu stvar kad nije vidio gol Luke Jovića, a onda je ponovio isto protiv Betisa početkom studenog.

Podsjetimo, Bale je nedavno bio na meti medija i navijača kad je proslavljajući plasman Walesa na Euro u ruci držao velšku zastavu na kojoj je bio napisan redoslijed njegovih prioriteta: Wales, golf, pa tek onda Real.