TIM SA SARDINIJE JE APSOLUTNI HIT Debakl Fiorentine kod Cagliarija
907

SERIE A

0

Tri godine praktički je izgubio Marko Rog na klupama Napolija i Seville. Ovog ljeta konačno je odabrao klub po svojoj mjeri, a to je Cagliari. Standardan je član udarne momčadi, minuta mu ne nedostaje i njegov pravi igrački razvoj i napredak tek sada zapravo počinje.

U današnjoj utakmici 12. kola u kojoj je Cagliari kao domaćin pregazio Fiorentinu s 5:2, poveli su u 17. minuti pogotkom Roga, koji je lijepo završio odličnu akciju te materijalizirao asistenciju Nainggolana. Bio je to prvi prvenstveni pogodak 24-godišnjeg veznjaka u dresu Cagliarija, a ukupno drugi nakon što je u Kupu bio strijelac protiv Chieva.

Do poluvremena su Pisacane i Simeone povisili na 3:0, a potpuni debakl zaokružili su Joao Pedro i Nainggolan. Semafor je u 65. minuti pokazivao 5:0!

Da ipak u malo boljem raspoloženju odu sa Sardinije, pobrinuo se mladi srpski napadač Dušan Vlahović koji je zabio dva pogotka.

Ovom pobjedom Cagliari se probio na 3. mjesto prvenstvene tabele, a Fiorentina je ostala pet mjesta slabija.