907
ŠTA SE DEŠAVA SA REAL MADRIDOM? Navijači ovo dugo nisu vidjeli, svi su u čudu

U VELIKOM SU NALETU

0

Real Madrid upisao je novi trijumf u okviru španskog šampionata, slavili su kao gosti protiv Eibara sa 0:4 (0:3).

Poveli su u 17. minuti, strijelac je bio sjajni Karim Benzema. Lopta se od Dmitrovića odbila do napadača Reala, kojem nije bilo teško da pogodi praznu mrežu Eibara za 1:0.

Samo tri minute kasnije, penal za Madriđane, koji u gol pretvara kapiten Sergio Ramos, 2:0.

Već u 29. minuti novi penal za "Los Blancose", ovoga puta je odgovornost preuzeo Benzema, precizan je bio Francuz, koji je tako postigao svoj deveti gol u Primeri ove sezone.

Sa 3:0 se otišlo na odmor, da bi nakon 15-ak minuta igre u nastavku gosti došli i do četvrtog pogotka. Modrić je pronašao Valverdea na ivici kaznenog prostora rivala, mladi vezista je iz prve šutirao i matirao srpskog golmana za 4:0.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, Real je na posljednja četiri susreta postigao 15 golova, a pritom nije primio nijedan, što je jasan znak kako je kriza iza njih i da su spremni da ove sezone napadnu titulu prvaka Španije.

Vratili su se na čelo tabele, imaju 25 bodova, dva više od Sociedada, koji ima i utakmicu više, kao i tri više od Barcelone, koja ima meč manje. Eibar na 15. mjestu sa 15 osvojenih bodova.