02. 11. 2019 - 21:09
I DJECA MU SE SMIJU Pogledajte PROMAŠAJ GODINE u režiji...
907
I DJECA MU SE SMIJU Pogledajte PROMAŠAJ GODINE u režiji napadača Zrinjskog koji bi trenera MOGAO KOŠTATI POSLA

0

Nogometaši Zrinjskog doživjeli su neočekivani poraz od posljednje ekipe na tabeli Zvijezde 09, na kraju je bilo 2:0

Zvijezda je odlično otvorila utakmicu i došla do prednosti u 14. minuti kada je sjajan gol postigao Ognjen Đelmić koji je bio strijelac i drugog pogotka za domaće.

Samo nekoliko minuta kasnije gosti su mogli do poravnanja. Stanić je izašao sam pred golmana domaćih i uposlio Kunića koji je sa svega nekoliko metara promašio prazan gol.

Ovaj potez Kunića u konkurenciji za promašaj godine.

Inače, ovaj napadač u prošlom kolu s dva pogotka srušio je Željezničar, a sad je promašio nemoguće.

Upravo ovaj promašaj mogao bi koštati Harija Vukasa mjesta na klupi Plemića, jer mu je pozicija itekako uzdrmana.