907
Sevilla i Atletico podijelili podove na Pizjuanu, Diego Costa apsolutni tragičar

PRIMERA

0

Odigrana je utakmica 12. kola španjolske La Lige u kojoj su Sevilla i Atletico podijelili bodove rezultatom 1:1.

Domaćin je poveo u 28. minuti golom Vazgueza, koji je sjajno ispratio ubacivanje iz prekida Evera Banege.

Ostatak poluvremena smo gledali rastrganu igru, a sudac susreta je podijelio u tom razdoblju četiri žuta kartona.

U drugom poluvremenu su gosti podigli razinu igre tražeći pogodak koji će ih vratiti u susret. U 56. minuti Costa zabija lijep gol, no sudac uz pomoć VAR-a ga poništava. Međutim, samo četiri minute kasnije gosti dolaze do poravnanja. Arias je dobio loptu na desnoj strani kaznenog prostora te je centrirao na suprotnu stativu gdje je Morata bio najviši i glavom pospremio loptu za 1:1.

Atletico je u 71. minuti dobio kazneni udarac, Costa je preuzeo odgovornost, ali vratar Vaclik je bio mudriji i sačuvao svoju mrežu.

Nakon toga smo ponovno gledali rastrganu igru s puno prekršaja, a u samoj završnici, tačnije u 91. minuti tragičar Costa propušta kazniti domaćina te utakmica završava podjelom bodova.