907
Liverpool i City preokretima do bodova, Arsenal i United nastavili prodavati ugled

PREMIERSHIP

0

Liverpulu je malo nedostajalo da u 11. kolu doživi prvi poraz ove sezone, na gostovanju kod Aston Vile (1:1).

Tim Jirgena Klopa gubio je od 21. minute, ali je Endi Robertson (Andy) izjednačio u 86., a onda šampionski Sadio Mane u 94. je zabio za pobjedu.

Ono što je sigurno jeste da će ponovo "Redsi" biti kivni na VAR koji je poništio gol Firmina zbog milimetarskog ofsajda, čime bi vjerovatno bili spašeni kasnijeg srkleta.

873x400

"Građani" su isto na jedvite jade savladali Sautempton, iako su gosti samo kolo prije kraja doživjeli kod kuće potop 0:9 od Lestera, što je skrhalo njihovo samopouzdanje. Kajl Voker postigao je pobjednički gol u 87. minuti, nakon što je Aguero izjednačio u drugom poluvremenu.

Arsenal je ponovo podbacio (1:1 protiv Volverhemptona), Brajton je dobio Norvič 2:0, Njukasl Vest Hem u gostima 3:2, a najuvjerljivi je bio Šefild, koji je s Bešićem na klupi dobio Barnli 3:0.

Bornmut je ranije savladao Junajted 1:0, a u kasnijem terminu igraju Votford - Čelsi.