LUDNICA NA MEAZZI Nebeski skok Lukakua i haos: Da li i nakon...
907
LUDNICA NA MEAZZI Nebeski skok Lukakua i haos: Da li i nakon ovog smatrate da je Belgijanac promašaj?! (VIDEO)

SERIE A

0

Milan je u četvtom kolu dočekao Inter s nadom da će prekinuti seriju loših rezultata u gradskim derbijima.

Ipak, Rossoneri su prvih 25 minuta bili u potpuno podređenom položaju i pravo je čudo kako su uspjeli sačuvati svoju mrežu.

Ipak, poslije su se konsolidovali i imali nekoliko dobrih akcija, ali se na poluvrijeme otišlo s 0:0.

I u nastavku su Nerazzurri krenuli agresivno, a to im se isplatilo već u 49. minuti.

Sensi je odigrao do Brozovića, Hrvat se odlučio na šut, a Rafael Leao nespretno loptu skrenuo u vlastitu mrežu.

Igrači Intera krenuli su se radovati, ali sudija je svirao ofsajd. Smatrao je da je Lautaro Martinez utjecao na igru i odvukao pažnju golmanu pa je korištena pomoć VAR-a.

Nakon kraćeg prekida promijenio je odluku i priznao pogodak, pa je Inter poveo s 1:0.

I nakon gola četa Antonija Contea bila je bolja, a u 78. minuti na odličan ubačaj Barelle majstorski je pogodio Lukaku.

To je za Belgijanca bio treći gol u četvrtom nastupu u Seriji A za Inter, te je tako utišao brojne kritičare.