BAYERN-ZVEZDA 3:0 Potpuna dominacija Bavaraca
907

LIGA PRVAKA

0

Bayern je sigurno ušao u novu sezonu Lige prvaka. U 1. kolu u svojoj skupini B pobijedili su Crvenu zvezdu 3:0.

Od prve minute Bayern se nametnuo na terenu, a i Zvezda se dobro branila i tražila priliku iz kontre, ali cijelu utakmicu nisu uspjeli stvoriti čistu priliku.

S druge strane Bayern je poveo iz najveće prilike u prvom dijelu. Ivan Perišić krasno je prošao po lijevoj strani i još bolje ubacio na Comana koji glavom lagano posprema za 1:0. Šest minuta kasnije Coutinho je zabio novi gol Bayerna, ali našao se malo u zaleđu pa je pogodak opravdano poništen.

Drugo poluvrijeme igralo se na gotovo isti način kao prvo samo što je Bayern stvarao još bolje prilike. Pritom je i puno promašivao. Tolisso je skoro pogodio u 53. minuti, nedugo nakon toga iz blizine udarac Perišiću brani Borjan, a desetak minuta nakon toga hrvatski reprezentativac je pogodio prečku dok je Lewandowski iz odbijanca promašio prazan gol.

Utakmicu su Nijemci napokon riješili u 80. minuti kada se Lewandowski iskupio za promašaj.

Konačni rezultat postavio je Thomas Muller u prvoj minuti sudačke nadoknade.