14. 09. 2019 - 22:10
OVO SU PENALI O KOJIMA BRUJI CIJELA SRBIJA: Zvezda je...
907
OVO SU PENALI O KOJIMA BRUJI CIJELA SRBIJA: Zvezda je savladala Inđiju poslije preokreta, sa dva ČUDNA penala!

0

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras na svom teerenu u Beogradu Inđiju sa 2:1 (0:1), u utakmici 8. kola Superlige Srbije.

Gosti su pogotkom Branislava Tomića u 35. minutu vodili sve do samog finiša, ali je pobedu crveno-bijelima iz dva penala donio Milan Pavkov.

Prvi u 89. minutu bio je veoma sporan jer je faul nad Aleksom Vukanovićem izgleda bio van šesnaesterca, a drugi minut kasnije dosuđen je poslije greške golmana Inđije Miloja Prekovića.

Ova dva penala podigla su veliku buru u javnosti, kada pogledate, biće vam jasno i zašto.

Svi se pitaju da li je sudija Stojiljković pogriješio, vi pogledajte pa presudite sami da li je bio u pravu i donio ispravnu odluku.