26. 08. 2019 - 08:06
IBRA JE NEZAUSTAVLJIV Dva gola u derbiju, a kod drugog je...
907
IBRA JE NEZAUSTAVLJIV Dva gola u derbiju, a kod drugog je obrukao golmana za sva vremena

MLS LIGA

0

U MLS utakmici između Los Angeles FC i Los Angeles Galaxyja bilo je neriješeno 3:3, dok su pobjede u noći između nedjelje i ponedjeljka zabilježili Dallas i Columbus.

U gradskom derbiju između dvije ekipe iz Los Angelesa počeo je golom Zlatana Ibrahimovića. On je doveo Galaxy u vodstvo u drugoj minuti.

U 12. je već izjednačio Latif Blessing, ali je Zlatan odmah odgovorio drugim golom i ukupno osmim u duelima sa LAFC.

Nije prošao ni minut a Cristian Pavon je donio i treći gol za Galaxy i vodstvo 3:1. U 46. minuti je Blessing smanjio na 3:2 i tim rezultatom se išlo na veliki odmor.

Poslije toga je viđen još samo jedan gol i to Meksikanca Carlosa Vele.

Do kraja meča je LAFC imao jednu šansu, a također je i u nadoknadi mogao Ibrahimović donijeti pobjedu Galaxyju, ali je ostalo 3:3.