Sloboda izvukla bod na Grbavici, Mladost se odbranila protiv Borca
907

PREMIER LIGA

0

U posljednja dva meča subotnjeg programa Premijer lige BiH ekipe Željezničara i Slobode odigrale su 2:2.

U 18. minuti slavlje na Grbavici. Bogičević je pogodio glavom nakon centaršuta i donio radost domaćima. No, u 30. minuti bivši igrač Željezničara Samir Bekrić prelijepo pogađa iz slobodnog udarca sa 25 metara.

Ipak, do kraja poluvremena "plavi" su uspjeli opet stići u prednost. Sadiković je bio strijelac pogotkom iz slobodnog udarca.

Dosta lošija igra Željezničara u drugom poluvremenu, što su gosti iz Tuzle iskoristili u 80. minuti kada Hodžić, koji je prethodno ušao u igru, postigao gol za 2:2.

U drugom meču Borac i Mladost također su podijelili bodove. Bilo je 0:0.

Nakon stative Crničkog u trećoj minuti Borac je dominirao ostatak utakmice, imao veliki posjed, međutim, nisu uspjeli zatresi mrežu Bukvića.