18. 05. 2019 - 16:21
BUNDES LIGA Bayern poveo protiv Eintrachta
907

0

U posljednje kolo Bundeslige Bavarci su ušli kao vodeći, s dva boda prednosti i puno boljom gol-razlikom u odnosu na rivala iz Dortmunda.

Niko Kovač i Bayern su gospodari vlastite sudbine jer im je za titulu dovoljan i bod u susretu s Eintracht Frankfurtom, dok Borussia mora na gostovanju kod imenjakinje iz Monchengladbacha uzeti sva tri boda i nadati se da će Eintracht na Allianz Areni nokautirati Bayern kako bi pehar namijenjen prvaku stigao u Dortmund.

Bayern - Eintracht Frankfurt 1:0, Borussia (M) - Borussia (D) 0:0
U 45. minuti Borussia Dortmund je povela u Mönchengladbachu! Jadon Sancho je uspio progurati loptu u mrežu na isteku prvog poluvremena.

U 43. minuti u dvoboju dvije Borussije zasad nema udaraca u okvir gola niti pogodaka.
32. minuta: Thomas Müller je primio točan pas u šesnaestercu i odmah pucao. Njegova bomba je zatresla prečku. Stvarno šteta! Mogao je to biti lijepi pogodak.
23. minuta: Gnabry je pokazao svoje pucačke sposobnosti i pogodio za 2:0 Bayerna, ali sudac je odlučio provjeriti gol uz pomoć VAR tehnologije i poništio pogodak zbog zaleđa.
4. minuta: Bayern je poveo 1:0, strijelac je Kingsley Coman. Thomas Müller je asistent.