08. 05. 2019 - 08:59
SVI PRIČAJU SAMO O OVOME: U sve se umiješala viša sila, kad...
907
SVI PRIČAJU SAMO O OVOME: U sve se umiješala viša sila, kad vidite u kojim je minutama Liverpool postigao golove u kultnom finalu u Istanbulu, sve će vam se samo kazati…

LIGA PRVAKA

0

Niko nije vjerovao u čudo na Anfieldu, no ono se uistinu dogodilo...

klopp-origi

jurgen-klopp-celebrates-liverpool-comeback-win

No, Origi i Wijnaldum su sa po dva gola donijeli povijesnu pobjedu Liverpoolu, a sve podsjeća na kultno finael iz Istanbula u sezoni 2004/05., kada je Liverpool na poluvremenu gubio 3:0, kasnije izjednačio, pa na kraju na penale postao prvak.

messi

Zanimljivo, tada su Steven Gerrard i Vladimir Šmicer golove postigli u 54. i 56. minuti.

liverpools-georginio-wijnaldum-celebrates-goal-against

Upravo u tim minutama je Wijnaldum postigao golove za 3:0 protiv Barce, a kasnije je Origi u 79. dotukao Katalonce.