907
MULLER JE DAO IZJAVU O KOJOJ PRIČA CIJELA NJEMAČKA: Dolio je s ovim ulje na vatru i strasti se neće smiriti

KUP NJEMAČKE

0

U Berlinu će se za trofej u kupu Njemačke boriti Bayern iz Munchena i RB Leipzig.

Ne stišava se bura oko kontroverzno dosuđenog penala za momčad Nike Kovača koji je pogurao Bayern u finale. Bavarci su imali vodstvo do 2:0 sve do 74. minute, a onda je u 64 sekundi Werder zabio dva goal i došao do izjednačenja.

Ipak, u 80. minuti sudac Daniel Seibert dosudio je najstrožu kaznu koju je Robert Lewandowski realizirao i odveo Kovačev klub u finale.

muller-kovac

Sporan je bio kontakt između Gabriela Selassiéa i Kingsleyja Comana zbog kojeg se podiglo dosta prašine. U neuobičajenom priopćenju povodom ovoga oglasio se i Savez koji je istaknuo da je sudačka odluka bila - pogrešna.

U međuvremenu, njemačka javnost oštro je kritizirala Thomasa Müllera, Kovačeva senatora i reprezentativca Njemačke koji je ranije izjavio da bi namjerno promašio penal ako ga VAR dosudi pogrešno.

Istina, ovdje se nije radilo o VAR odluci, ali jasna je poanta. Müller je putem svog Twittera komentirao cijeli slučaj.

"Tokom utakmice mi je izgledalo kao penal, ali sada s distance mogu reći da je to bila sudijska greška", rekao je Nijemac i tako dodatno dolio ulje na vatru navijačima Werdera čiji su miljenici hrabro pali na svom terenu.