SJAJNA UTAKMICA U PREDGRAĐU MADRIDA Getafe Sevilla 3:0
907

ŠPANIJA

0

U okršaju Getafea i Seville za poziciju koja vodi u Ligu prvaka klub iz madridskog predgrađa pobijedio je 3:0 i tako nakon 33. kola skočio na četvrto mjesto La Lige. Na toj utakmici viđeno je 12 kartona, od čega po jedan crveni na svakoj strani.

Sevilla je uspjela dobiti sedam žutih kartona u prvom poluvremenu, čak pet od 23, do 33. minute, i pritom je napravila dva penala.

U 35. minuti prvi je pogodio Mata, a drugi Molina, a isti igrač postavio je konačan rezultat za veliku pobjedu kluba iz madridskog predgrađa.

Oni trenutačno pišu senzacionalnu priču u La Ligi jer borba za četvrto mjesto, na kojem ih uoči sezone nije vidio nitko, traje i dalje.

Konkurenti Sevilla i Valencia su iza njih, a sljedeće kolo Getafe dočekuje Real Madrid.