907
ŠTA JE TRUHLO NA BERNABEU?! Real doveo Zidanea kao spasioca, a on je lošiji od svojih prethodnika

STATISTIKA NE LAŽE

0

Nakon što je Real Madrid u ponedjeljak u gostima odigrao 1:1 protiv Leganesa, procurilo je nekoliko zanimljivih podataka vezanih za "Kraljevski klub".

Naime, Real je ove sezone prosječno po utakmici primio više golova pod Zinedine Zidaneom (1,5) nego pod Santijagom Solarijem (1,05), odnosno Julenom Lopeteguijem (1,4).

zidane

Nadalje, Madriđani su ove sezone u prvenstvu upisali četiri poraza i devet remija. Posljednji put kada su ostali bez pobjede u 13 prvenstvenih utakmica dogodilo se prije deset godina.

- I ja i igrači moramo davati sve od sebe. Moramo biti bolji jer je to naša dužnost. Nismo bili dobri u prvom poluvremenu, ali smo bili bolji u nastavku. Svi moramo dati malo više - rekao je Zidane poslije susreta u kojem ga je poraza spasio Karim Benzema.