Golijada za kraj: Sarajevo remiziralo sa Saburtalom
907

POSLJEDNJA PROVJERA U TURSKOJ

0

U posljednjoj pripremnoj utakmici u Antaliji Sarajevo je remiziralo protiv gruzijskog tima Saburtalo rezultatom 3:3 za kraj priprema u Turskoj.

Saburtalo je do vodstva došao već u 2. minuti kada je Rolović pogodio, ali je Sarajevo preko Handžića u 14. minuti uspjelo izjednačiti na 1:1. Ipak, Gruzijci su na odmor otišli vodstvom 2:1, jer je Rolović u 45. minuti postigao svoj drugi gol na meču.

U nastavku je bordo tim stigao do preokreta na krilima raspoloženog Ševkije Resića. Resić je prvo u 54. minuti asistirao Šišiću za poravnanje na 2:2, a zatim je u 66. minuti pogodio za vodstvo Sarajeva 3:2.

Ipak, Saburtalo je u 75. minuti uspio izjednačiti za konačnih 3:3. Treba reći da je ekipa Sarajeva posljednjih desetak minuta igrala s igračem manje, nakon isključenja Halida Šabanovića.