07. 02. 2019 - 09:27
PRVI EL CLASICO SEZONE ZAVRŠIO REMIJEM, ALI SVI PRIČAJU SAMO O...
907
PRVI EL CLASICO SEZONE ZAVRŠIO REMIJEM, ALI SVI PRIČAJU SAMO O OVOME: Nevjerovatan potez kapitena Reala omogućio je Barceloni da izjednači

RAMOS POGRIJEŠIO

0

Na "Camp Nouu" u Barceloni u orvoj utakmici Kupa kralja nije bilo pobjednika. Iako gosti imaju prednost gola u gostima, jedan trenutak obilježio je utakmicu.

arthur-modric-kroos

Real je na samom početku utakmice uspio povesti sa 1:0 kada je Ter Stegena savladao Lucas. Nakon toga Barca je imala incijativu na sredini terena, dok je Real nekoliko puta ozbiljno zaprijetio iz kontri.

Barca je uspjela stići do izjednačenja u 58. minuti. Prvo je Luis Suarez pogodio stativu, a na odbijenu loptu naletio je Malcom koji je uspio da zatrese mrežu kraljevskog kluba.

E SAD JE STVARNO DOSTA Igrala se 81. minuta, Ter Stegen nije bio na golu, a ON je napravio ovo

ŠPANCI U TRANSU, NAKLONILI SE I MADRIĐANI Novi Xavi pregazio Modrića: "ON je igrao, a Luka lovio njegovu sjenu"

Ipak, usporeni snimak je postao hit na društvenim mrežama zbog reakcije Sergija Ramosa. Kapiten Reala je mogao izblokirati loptu, ali je odlučio da digne ruke i skloni se u stranu jer je vjerovatno mislio da će lopta završiti pored gola.