02. 12. 2018 - 20:45
URNEBESNI KLOPP! Nije mogao izdržati do kraja utakmice, nego...
907
URNEBESNI KLOPP! Nije mogao izdržati do kraja utakmice, nego je odmah nakon gola utrčao na teren!

VELIKO SLAVLJE TRENERA LIVERPOOLA

0

Teško je riječima opisati euforiju navijača Liverpoola poslije gola "ljutom" rivalu Evertonu u 96. minutu, pa još poslije nesvakidašnjeg kiksa golmana rivala. To se mora osjetiti.

Naravno, potpuno "ludilo" zavladalo je "Anfieldom" kada je Origi smjestio loptu u mrežu, eruptirale su tribine, pravi zemljotres oduševljenja je nastupio.

Trenutak najvećeg navijačkog "ludila" obuzeo je i Jurgena Kloppa, menadžer Liverpoola je kao oparen skočio poslije gola, utrčao u teren i skočio u zagrljaj golmana Alissona.

S razlogom je grlio svog golmana, koga je označio junakom meča zbog nestvarne intervencije na 0:0 u prvom poluvremenu.

Nakon utakmice menažer Liverpoola je uputio izvinjenje:

"Moram da se izvinem jer nisam želio nikoga time da uvrijedim, jednostavno nisam mogao da se zaustavim. Samo se dogodilo. Plan je bio da nikako ne istrčim na teren. U sljedećem trenutku, kada sam se zaustavio, bio sam blizu Alissona, bio je iznenađen", objasnio je Klopp na konferenciji za medije poslije utakmice.