30. 11. 2018 - 18:49
NEVJEROVATNA SITUACIJA! Nikome nije jasno KAKO nisu uspjeli...
907
NEVJEROVATNA SITUACIJA! Nikome nije jasno KAKO nisu uspjeli zabiti gol iz ove situacije!

IGRAČI STANDARDA SE SPETLJALI

0

Jednu od zanimljivijih utakmica jučerašnje Evropske lige odigrali su Standard Liege i Sevilla. Domaćin iz Belgije slavio je s 1:0 pogotkom Mousse Djenepa, ali nakon utakmice priča se samo o jednom detalju.

2

U trećoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena, sijevnula je kontra Standarda, a stoper Seville Simon Kjaer odlučio je glavom vratiti loptu golmanu. Pritom nije uočio da je Tomas Vaclik istrčao izvan 16-erca, a tada kreće pravi šou program.

3

Vaclik u punom trku jedva stiže loptu i spašava siguran gol, odbijanac prihvaća Bastien te proigrava Orlanda, a njemu je udarac ukrao Djenepo. Naposlijetku, uspjeli su pogoditi samo prečku, a Orlando Sa je bio prilično ljut na suigrača koji se petljao tamo gdje mu nije bilo mjesto.