Bayern poravnao na 2:2 u seriji nakon uništavanja Frankfurta,...
907
Bayern poravnao na 2:2 u seriji nakon uništavanja Frankfurta, Đedović solidan

NJEMAČKA BBL

0

Nevjerovatnu utakmicu odigrao je Bayern večeras u gostima kod Frankfurta, a slavili su sa čak 35 poena razlike konačnim rezultatom 50:85. Bayern je dobio prvu utakmicu u seriji, ali su izgubili naredne dvije i ovo je bio povratak u stilu u kojem je naš Nihad Đedović ubacio 10 poena.

Krenuo je Bayern veoma dobro od samog početka, a na kraju prve četvrtine imali su prednost od šest poena. Rezultat je glasio 17:23. Druga četvrtina protekla je u potpunosti u znaku gostiju i sa rezultatom 28:47 otišlo se na poluvrijeme. Nakon pauze Bayern opet kreće silovito i sa osam poena razlike dobijaju treći dionicu igre, dok su u posljednjoj ostavili domaću ekipu na samo sedam ubačenih poena, a oni su postgli petnaest.

Oldenburg je rezultatom 97:85 pobijedio u četvrtoj utakmici Albu Berlin, dok Ludwigsburg i Bayreuth svoju utakmicu igraju trenutno, a nakon prve četvrtine domaća ekipa ima dva poena prednosti.