Vitezu tri boda u Zenici, Sloboda neprepoznatljiva
907

LIGA ZA OPSTANAK

0

Danas je odigrano i deveto kolo lige za opstanak BiH. Najprijatnije iznenađenje je odlična igra Mladosti u Tuzli, i visoka pobjeda od 3-1.

Gosti su sav posao obavili u prvom dijelu, i golovima Hiroša,Aganspahića i Čomora otišli na odmor sa visokih 3-0. Za Slobodu je gol postigao  Ignjatović u 87. minuti za 3-1 i Saša Maksimović za konačnih 3-2, i tako malo ublažio težak poraz domaćina.

Čelik je nastavio svoju seriju poraza na domaćem terenu, prejak je bio Vitez, koji je sa minimalnih 1-0 uspio doći do  boda u ovoj sezoni.

Kod kuće je jedino bio siguran GOŠK, koji je zadržao prednost iz 12-te minute protiv Banjalučkog Borca. Jedini gol na utakmici postigao je Marko Mišić, sa ivice kaznenog prostora.