26. 04. 2018 - 12:20
POSLIJE 56 GODINA ČEKANJA Chivas nakon ruleta jedanaesteraca...
907
POSLIJE 56 GODINA ČEKANJA Chivas nakon ruleta jedanaesteraca osvojio Ligu prvaka CONCACAF-a!

SAVLADALI TORONTO

0

Meksički Chivas osvojio je Ligu prvaka CONCACAFA-a pobijedivši u finalu prvaka američkog MLS-a Toronto nakon udaraca s bijele tačke (4:2). Klub iz Guadalajare u prvoj je utakmici u Torontu slavio 2:1 pobjedu, no u uzvratu je pred svojim navijačima upisao istovjetan poraz. A sve je dobro krenula za domaćina koji je poveo u 19. minuti golom Pineda, no gosti su do kraja prvog dijela uspjeli preokrenuti odlučujući susret u svoju koristi zahvaljujući golovima svojih najvećih zvijezda Altidorea i Giovinca.

Napadač reprezentacije Amerike zabio je za poravnjanje u 25. minuti, dok je bivši napadač Juventusa i Italije svoju momčad doveo u vodstvo minuti prije kraja prvog poluvremena. Bilo je to sve od golova u regularnom dijelu, a mreže se nisu tresle niti u produžecima pa je o pobjedniku odlučio rulet jedanaesteraca u kojem je, zahvaljujući promašajima Osorija i Bradelyja, Chivas slavio sa 4:2 i ponio titulu prvaka Sjeverne i Srednje Amerike!