PSG pobjedom protiv Nantesa zakomplikovao borbu za titulu u...
907
PSG pobjedom protiv Nantesa zakomplikovao borbu za titulu u Francuskoj

LIDL STARLIGUE

0

PSG nastavio je sjajnu formu i protiv direktnog konkurenta za drugo mjesto Nantesa, pa su ih savladali rezultatom 31:29.

Domaća ekipa je u seriji od deset utakmica bez poraza, a u posljednih 15 imaju tek jedan. Ovom pobjedom prekinuli su seriju gostiju od deset utakmica bez poraza, ali su isto tako i zakomplikovali borbu za titulu jer su se vodećem Montpellieru približili na svega dva boda zaostatka.

Prvo poluvrijeme PSG je dobio sa tri gola razlike, ali u drugom poluvremenu Nantes je zaigrao bolje i unio neizvjesnost u igru. Na njihovu žalost više od 14:15 u drugom poluvremenu nisu mogli, pa su tako smanjili prednost PSG-a sa poluvremena za samo jedan go i upisali su poraz.

Već 20 utakmica u nizu PSG ne zna za poraz kući, a upisali su tek jedan remi na ovim utakmicama. Nantes je ove sezone žrtva po drugi put i sada su na visokih 5 bodova zaostatka i teško da uz ovakvu formu PSG-a mogu da stignu ovaj zaostatak.