Atalanta posustaje u borbi za Europa ligu, Fiorentina do pete pobjede u nizu

SERIE A

0

Posljednje utakmice 28. kola Serije A odigrane su od 18:30h večeras.

Čast domaćina spasila je Genoa golom za pobjedu u posljednjim trenutcima utakmice, dok su kao gosti slavili Fiorentina i Sampdoria.

Atalanta je kao domaćin poražena od Sampdorije i sada su na tri boda od Milana, odnosno mjesta koje vodi u Europa ligu, ali Milan ima utakmicu manje. Konačan rezultat bio je 1:2 u koristi Sampdorije.

Fiorentina je upisala petu pobjedu u nizu i tako se bodovno izjednačila sa Atalantom i ako nastave ovako predstavljaju opasnu prijetnju Milanu i Europa ligi.

Udinese kojeg je porazila Fiorentina ne zna za pobjedu već sedam utakmica u nizu, a svaki put su poraženi. Veretout iz penala i Simeone su postizali golove za Fiorentinu.

Genoa je dočekala ekipu Cagliarija i porazila ih sa 2:1. Golove su postigli Lapadula u 53. i Medeiros za pobjedu u 90. minuti utakmice. Počasni go za goste postigao je Barella iz penala u 62. minuti utakmice.

Cagliari je još uvijek na pet bodova iznad crte, dok je Genoa sigurna na sredini tabele.