Cedevita deklasirala Jazine, fenomenalna partija Džanana Muse
907

HRVATSKO PRVENSTVO

0

Cedevita je ogromnom pobjedom zaključila 20. kolo Hrvatski Telekom Premijer lige i uz nevjerojatnih 116:65 deklasirala svoje večerašnje goste, Jazine.

Očekivan je ovo trijumf Vitamina, no niko baš nije mislio da će zagrebačka ekipa ubaciti skoro pa duplo više poena od gostujućeg sastava. Utakmica je zapravo već bila riješena do prvog poluvremena, dok se u nastavku mogao gledati više manje jači trening ili pripremna utakmica za nadolazeću majstoricu protiv Budućnosti u Podgorici.

Cedevita je odlično otvorila susret, na igračima se vidjelo da znaju koliko su nadmoćniji od protivnika koji zauzima pretposljednje mjesto na tablici, dok su Vitamini vodeći ispred Zadra.

Tih prvih nekoliko minuta polako se stvarala prednost koja je do kraja prve dionice bila ogromnih +16, a Jazine su već tada gubile kontrolu na parketu. Cedevita je do kraja nastavila trpati pa je to preraslo i u nevjerojatnih +56…

Kod pobjednika uvjerljivo je najbolji bio Džanan Musa uz 33 poena, dok je s druge strane dobru izvedbu pružao Teo Petani uz 18.