907
Legende Liverpoola i Bayerna oduševile na Anfieldu: Zaigrao i Zvjezdan Misimović

HUMANITARNI MEČ

0

Legende Liverpoola i Bayerna danas su odigrale humanitarnu utakmicu na Anfieldu koja je završena rezultatom 5:5.

Prvo poluvrijeme donijelo je čak osam golova, a za redse su zabijali Kuyt, Owen i Fowler, dok su za "bavarce" strijelci bili Toni, Sergio te Zickler, koji je zabio dva gola.

Fowler je donio izjednačenje malo prije odlaska na odmor, no Alonsov slobodnjak vratio je Bayernu prednost 18 minuta prije kraja.

No, Tore Kvarme donosi radost domaćim navijačima na Anfieldu i postavlja konačnih 5:5.

U timu Bayerna zaigrao je i Zvjezdan Misimović, koji je ušao u igru u 66. minuti.

Liverpool: Dudek, McAteer, Carragher, Agger, Riise, Alonso, Gerrard, McManaman, Kuyt, Fowler, Owen.

Rezerve: Rush, Aldridge, Smicer, Berger, Babb, James, Kvarme, Garcia, McAllister, Hamman.

Bayern: Butt, Lizarazu, Demichelis, Ze Roberto, Tarnat, Matthaus, Makaay, Zickler, Sergio, Toni, Elber.

Rezerve: Zimmermann, Van Buyten, Pflugler, Witezcek, Gospodarek, Alonso, Ottl, Sternkopf, Misimovic.