
Dugoočekivani dokumentarac o Juventusu napokon je gotov! Čini se kako je ekipa Netflixa odradila sjajan posao ukonponiravši sve detalje povezane s velikim klubom u tri nastavka, a s kojima su posebno zadovoljni u samom klubu.
"Netflix je želio snimiti jedan serijal o nekom nogometnom klubom i upravo su našu priču označili kao najzanimljiviju. Zato smo osigurali pristup u sve sfere klubu, snimali su našu svakodnevicu od sredine avgusta do sredine novembra", rekao je Juventusov direktor financija Federico Palombo pa nastavio:
"Bili su s nama na treninzima, gostovanjima, ali i pripremama utakmica na koje gotovo niko nema pristup."
"U filmu su prikazani i razgovori s igračima, vidimo ih kako odlaze kući, voze djecu u školu ili idu u kupovinu s djevojkama. Ovo nam je bila idealna prilika da se dodatno promovirano na svjetskoj razini", zaključio je Palombo.
Jedna od glavnih zvijeda dokumentarca jest, naravno, i Gigi Buffon koji se nije ustručavao pokazati svoju intimniju stranu te je priznao:
"Da, često plačem. I uvijek plačem sam. Ipak smo i mi ljudska bića, plakanje mi puno pomaže jer me oslobađa."
"Ali, nikad ne plačem zbog nogometa. Ponekad me nešto dirne, ali nikada nije riječ o samom porazu. Riječ je o nečemu puno kompleksnijem i romantičnijem."